Dětská sebeobrana / tai jutsu

Dětské tréninky vedeme v Mladé Boleslavi již od roku 2007, kdy jsme ještě pod hlavičkou Domu dětí a mládeže vedli kurzy sebeobrany pro mládež. Tréninky dětské sebeobrany jsou vhodné pro děti od 5 let. Hodiny jsou vedeny zkušenými lektory. Nerozvíjí agresivitu dítěte a jsou vhodnou náhradou za výuku sebeobrany, která je běžná v japonských i západoevropských školách, ale na našich školách stále chybí.

Nábor na dětské tréninky probíhá po celý rok. Stačí se telefonicky domluvit s instruktorem na ukázkové hodině.

K čemu jsou dětské tréninky dobré?

Na trénincích rozvíjíme smysl pro pozornost a disciplínu, nacvičujeme pády a základní techniky. Vše je zaměřeno na rozvoj pohybových a fyzických dovedností dítěte. Vedle fyzického vývoje se věnujeme i rozvoji a ocenění životních a morálních hodnot. Společnými tréninky se také rozvíjí přátelství mezi dětmi.

Co si přinést na trénink ?

  • Pohodlné oblečení – tepláky a tričko s dlouhým rukávem.
  • Cvičíme naboso nebo v ponožkách.
  • Cenné věci nechte doma, neručíme za jejich ztrátu nebo odcizení ze šatny. Na tréninky nenoste šperky (prstýnky, řetízky, piercing…) – můžete jimi při cvičení zranit sebe nebo kamaráda.
  • Manipulace s mobilními telefony je v době tréninku přísně zakázána.

 

DĚTSKÉ tréninky se nekonají v době OFICIÁLNÍCH prázdnin. Ředitelská a jiná volna, která neplatí pro všechny školy plošně, se nás netýkají.

Tréninky nejsou vhodné pro děti s agresivními sklony a pro děti s poruchami pozornosti a chování.